بستن

سرمایه گذاری بروی آموزش بزرگترین سرمایه گذاری فردی شماست

  پرسشهای شما ، پاسخهای ما

  پرسش و پاسخ

  در بخش ورود به سایت دکمه ای به نام « فراموشی رمز عبور » وجود دارد. با انتخاب آن و وارد کردن نام کاربری، کد ملی و شماره تلفن همراهی که هنگام ثبت نام اعلام کرده اید، رمز عبور برایتان پیامک خواهد شد.

  خیر، الزامی به اینکه نماینده یک شرکت بیمه باشید وجود ندارد. در قسمت ثبت نام فراگیر گزینه ی متقاضی آزاد را انتخاب کنید و از آموزشهای ارائه شده استفاده کنید. البته ممکن است برخی ازدوره های آموزشی اختصاصی برای نمایندگان برگزار شود یا تخفیفات و تسهیلات ویژه ی برای نمایندگان بیمه در نظر گرفته شود.

  بله، چنانچه رزومه و سوابق علمی و کاری شما مورد تائید قرار گیرد می توانید به عنوان مدرس مرکز نسبت به ارائه محتوای آموزشی یا مدرس دوره آموزشی با سایت همکاری کنید.

  خیر، علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی حضوری امکان حضور متقاضیان در دوره های غیر حضوری (آنلاین) نیز فراهم است. این امکان فرصت برخورداری از محتوای آموزشی در سراسر کشور را برای نمایندگان و متقاضیان فراهم نموده است.

  این مرکز با بهره گیری از مدرسان با تجربه در صنعت بیمه و اساتید حوزه بازاریابی و فروش تلاش می کند با ارائه خدمات آموزشی حرفه ای گامی موثر در جهت اعتلای فرهنگ بیمه و تجهیز سازمان فروش و فعالین صنعت بیمه به جدیدترین دانش ها و اطلاعات روز در این حوزه بردارد و در این مسیر ضمن دعوت از همه علاقمندان به استفاده از آموزشهای ارائه شده از اساتید و فعالین حوزه آموزش بیمه، بازاریابی، فروش و ... دعوت به همکاری می نماید.

  ارسال سوال

  در این بخش پرسش و پاسخ های متداولی که سایر بازدیدکنندگان سایت از همکاران ما در بخش پشتیبانی پرسیده اند برای استفاده سایر علاقمندان قرار داده شده است.

  چنانچه پاسخ سوال خود را در این بخش نیافتید می توانید از طریق فرم مربوطه سوالتان را برای ما ارسال نموده و پاسخ آنرا در ایمیل خود دریافت نمائید.