بستن

سرمایه گذاری بروی آموزش بزرگترین سرمایه گذاری فردی شماست

  اصول و مبانی فروش

  مهارتهای بازاریابی و فروش بیمه زندگی

  مهارتهای بازاریابی و فروش بیمه زندگی

  امروزه فروش بیمه زندگی به یکی از تخصصی ترین و پردرآمدترین مشاغل روز و همینطور یکی از بهترین خدمات بلند مدت برای مشتریانی است که این محصول ارزشمند را خریداری می نمایند. از این رو کسب مهارت لازم در امر فروش بیمه های زندگی اصل مهم و اساسی در موفقیت این شغل به شمار می رود.

  در جهان کنونی که امکان تولید انبوه کالا و خدمات زمینه افزایش عرضه نسبت به تقاضا را فراهم آورده است، برای تولیدکنندگان راهی جز جلب رضایت مشتری باقی نمانده و دیگر نمی توان حیطه بازار و عرضه را با ابزارهای محدود گذشته تعریف کرد. تجربه نشان داده است، سازمان هایی که از منظر سنتی به مفاهیم مشتری، کالا، بازار، فروش، خرید، رقابت، تبلیغات، کیفیت و... نگاه کرده و می کنند علاوه بر عدم کسب موفقیت، سرمایه های خود را هم از دست داده اند. با ظهور اقتصاد رقابتی مفاهیمی چون مشتری مداری و کسب رضایت مشتری، پایه و اساس کسب و کار تلقی شده و سازمانی که به آن بی توجه باشد از صحنه بازار حذف می شود. امروزه نقش مشتریان از حالت پیروی از تولید کننده به هدایت سرمایه گذاران، تولیدکنندگان و حتی محققان و نوآوران مبدل گشته است. به این ترتیب بسیاری از مفاهیم و تئوری ها بر محور « مشتری » و سمت و سوی کلیه فعالیت های بنگاه اقتصادی برای تأمین نیازهای مشتری و کسب رضایت و اعتماد اوست.
   

  در بازار گسترده امروز موفقیت یا عدم موفقیت یک بنگاه اقتصادی به رفتار مشتری بستگی دارد. اوست که با مطالعه و بررسی نیازهای خود و بازارگسترده و کالاهای متنوعی که دراختیار دارد و با توجه به امکانات و استعداد خود به ارزشگذاری مواردی همچون قیمت، مرغوبیت، کیفیت و... می پردازد و درنهایت انتخاب می کند. بنابراین برای اینکه نقش خود را به عنوان یک فروشنده در بازار به درستی ایفاء کنید باید از این منظر به موضوع نگاه کنید، یعنی از منظر «مشتری» و برای این کار باید آموزش ببینید.
   

  آنچه در این دوره یاد می گیرید:

  • تعریف بازاریابی
  • نیاز ، خواسته و تقاضا
  • محصولات
  • بازاریاب و ویژگی های آن
  • مشتری و انواع آن
  • نکات مهم در امر فروش
  • تصویر ذهنی

  و ...

  مهندس رضا عبدالوهابی مدیر فروش شرکت بیمه پاسارگاد با سالها تجربه حوزه بازاریابی و فروش و بویژه فروش بیمه های زندگی این دوره آموزشی فوق العاده را برای شما برگزار می کند.

  مهلت ثبت نام دوره به پایان رسیده است !